מגילת אסתר - קלף בק מגילת אסתר מקלף משובח לכל העדות
 
 
 
 
תשמישי קדושה
 
 
 
 
מוצרים:  לתשלום:לעגלת הקניותלקופה
 
 
 
 
חפש מוצר
קטגוריה:
מחיר:
-
 
 
 
 
 
 
 
 

מגילת אסתר של קלף בק

 
קלף מגילת אסתר בנוסח אשכנזי או ספרדי מתאים למי שרוצה לחגוג את פורים כהלכתו. מגילת אסתר היא אחת מחמש המגילות המופיעות בחלק כתובים במקרא, היא מספרת את סיפור ניסיון השמדתם והצלתם של יהודי פרס ועל פי מצוות מקרא מגילה יש לקרוא אותה בפורים גם בלילה וגם ביום.
 
אנחנו בחברת קלף בק מקבלים הזמנות לכתיבת מגילות לכל מטרה, כמו כן תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מגילות אסתר הקיימות במלאי צלצלו 02-5370634
 
הקלף נכתב בעבודת יד והוא דורש השקעה של זמן ומשאבים. את הקלף ניתן להשיג בטווח מחירים רחב ובשילוב תשמישי קדושה נוספים.
 

דיני כתיבת מגילה

 
לפי הלכות פורים, אלו דיני כתיבת המגילה:
 
 
  • יש להקפיד לכתוב לאורך המגילה מלמעלה כלפי מטה
  • המגילה צריכה לכלול 11 שורות בכל עמוד
  • יש להקפיד לכתוב תיבת "איש" בראש הדף ותיבת "עשרת" בסוף הדף של עשרת בני המן
  • כתיבת המגילה תתבצע בדיו שחור בלבד על גויל או קלף כדין ספר תורה
  • מגילה עם אותיות מנוקדות כשרה לקריאה
 
 
 
מגילת אסתר
 
 
 

למה להזמין דרכנו תשמישי קדושה?

 
רק עם חברה מנוסה כמו שלנו תוכלו להבטיח התאמה לדרישות ההלכה. ראשית, הרב צבי בק הוא אחד המומחים הגדולים ביותר בתחום הקלף ומנהל החנות. הרב עומד לרשותכם בכל שאלה ויכול להסביר לכם על דיני כתיבת מגילה במלואם. שנית, אצלנו יש מחלקה מיוחדת לייצור בתים לתפילה ומזוזות כשרות ומהודרות. אנו מעסיקים סופרי סת"ם מיומנים המקפידים על קלה כחמורה ועל איכות ברמה הגבוהה בישראל.
 
כדאי להזמין דרכנו את תשמישי הקדושה ואת המגילה גם כדי ליהנות ממחירים אטרקטיביים. החנות מספקת משלוחים לכל רחבי הארץ, אנו זמינים לפעילות לכל אורך השבוע מלבד ימי שבת והעיבוד של תשמישי הקדושה נעשה על ידי יהודים בלבד ולשמה. רכישת מגילות או תשמישי קדושה דרכנו חוסכת את פערי התיווך של הרשתות או הסניפים. אנו מתחייבים למשלוח חינם לכל המוצרים וגם לקלף מגילה בודד.
 

קריאת מגילת אסתר

 
הכתב המפואר של סופרי הסת"ם יאפשר לכם לעקוב בקלות אחר האירועים המרכזיים במגילת אסתר. תוכלו לספר לילדים על סעודת אחשוורוש, לדון על המשמעות של הקריאה לושתי לסעודה ולפרט על בחירת אסתר למלכה או תלייתם של בגתן ותרש. המגילה הנכתבת על ידינו היא חוויה לכל המשפחה ולשנים רבות. המגילה תציג את האירועים המרכזיים בצורה ברורה ובנוסח הספרדי או האשכנזי לבחירתכם.
 
רוצים לשמוע פרטים נוספים על כתיבת מגילה או תשמישי קדושה? השאירו פרטים באתר או חייגו 02-5370634 ונציגי קלף בק יעמדו לרשותכם. הפסיקו להתלבט והצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 תקנון אתר,          אלקנה 10, ירושליםטל': 3215489- 072פקס: 5382056 - 02 | דוא"ל: klafback@gmail.com
קבלת קהל:  א' - ה': 11:00 - 20:00  |  ו': 10:00 - 13:00