סט תפילין לבר מצוה - קלף בק
 
 
 
 
תשמישי קדושה
 
 
 
 
מוצרים:  לתשלום:לעגלת הקניותלקופה
 
 
 
 
חפש מוצר
קטגוריה:
מחיר:
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סט תפילין של קלף בק מצוות הנחת תפילין הינה משמעותית מאוד בחייו של כל בוגר שומר מצוות ומעניקה כוחות נפש אדירים. למעשה, טקס בר המצווה "אימץ" לעצמו את הסמל המובהק של הנחת התפילין וזאת כאות להשפעה האדירה שיש לפעולה זו על מי שזוכה לבצע אותה בהגיעו לבגרות ומצוות. מפאת המשמעות העמוקה והשימוש התדיר, סט תפילין הוא מוצר שיש להשקיע מחשבה יתרה ברכישתו. להלן סקירת הדגשים שחשוב לשים לב אליהם בתהליך הרכישה.

אם אתם זקוקים לסט תפילין איכותי, חברת קלף בק היא הבחירה האידיאלית עבורכם. חברתנו משווקת מגוון רב של תשמישי קדושה, כמו גם תפילין המיוצרים על ידי יהודים בעלי ניסיון רב שנים בתחום עיבוד הקלף וע"י סופרי סת"ם המקפידים על כל הלכות הייצור. צרו עימנו קשר במספר 072-3215489 או בדף יצירת הקשר לקבלת פרטים נוספים.כשרות התפילין

השיקול הראשון שיש לדבוק בו באדיקות ברכישת תפילין הוא כשרותן. סט תפילין עשוי להיות מהודר ואף יקר ביותר אך כאשר אינו כשר, הרי שחשיבותו בטלה. ומהן תפילין כשרות? ובכן, כשרות התפילין נובעת מהתוכן הכתוב בתוך בית התפילין. תוכן זה מכיל 4 פרשיות מהתורה וכתוב בעבודת יד ע"י סופר סת"ם על גבי קלף מיוחד. ככל שהכתב יהיה מדויק ושלם יותר, כך התפילין יהיו איכותיות יותר. יש לקחת בחשבון כי תפילין ישנות מדי עשויות לכלול קלף שנשחק ושהאותיות בו כבר התחילו לדהות עד לאיבוד כשרות התשמיש. לכן, אם כבר משקיעים ברכישת תפילין, חשוב לוודא כי הקלף הינו איכותי ביותר על מנת שהדיו לא יאבד את אחיזתו בו. במידת האפשר, בררו האם התפילין המעניינות אתכם עברו הגהה ע"י אדם ו\או מחשב כדי להבטיח את כשרות התפילין לחלוטין.

איכות בית התפילין

בית התפילין הינו החלק שבתוכו ממוקם הקלף והוא השומר עליו מכל משמר. בית התפילין עשוי מעור בהמה, עבה או דק, כאשר העור העבה מגיע כחתיכה אחת ונחשב לאיכותי ויוקרתי יותר. על בית התפילין להיות אטום, לכלול פעמים את האות שי"ן (שלושה וארבעה ראשים) בצורה מובלטת ולהגיע בצבע שחור פחם. חשוב מאוד לשים לב לאיכות בית התפילין ככלי מנבא לאיכות ולהבטחת שמירת הקלף לאורך שנים רבות.

סט תפילין מהודר

אין ספק כי לפאר ולהדר של סט התפילין שתרכשו, יש מקום מרכזי לאחר הבטחת הכשרות. העניין מקבל משמעות עצומה כאשר מדובר בסט תפילין המיועד לחתן בר מצווה למשל. כיום ניתן למצוא תפילין מהודרות ביותר, כאלה שיוצרו בעבודת יד דקדקנית ומעור מובחר. סט מהודר מלא יכלול תפילין (מעור גס או דק), טלית, סידור מעוטר, כיפה וכיסוי רקום לתפילין ולטלית.

בחברת קלף בק ישמחו להתאים עבורכם סט תפילין איכותי העומד בכל דרישות ההלכה ומציע יוקרה ואיכות ללא פשרות. לשאלות ולהזמנות חייגו למספר 072-3215489 ונשמח להציג בפניכם את מגוון המוצרים הרחב שלנו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 תקנון אתר,          אלקנה 10, ירושליםטל': 3215489- 072פקס: 5382056 - 02 | דוא"ל: klafback@gmail.com
קבלת קהל:  א' - ה': 11:00 - 20:00  |  ו': 10:00 - 13:00