קלף לתשמישי קדושה
 
 
 
 
תשמישי קדושה
 
 
 
 
מוצרים:  לתשלום:לעגלת הקניותלקופה
 
 
 
 
חפש מוצר
קטגוריה:
מחיר:
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
זקוקים לקלפים עבור תשמישי קדושה? אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מיומנים, שיספקו לכם קלפים כשרים, המתאימים לשימוש במוצרי קודש, הגעתם למקום הנכון.


אנו מעבדים קלפים עבור כל תשמישי הקדושה:
  • ספרי תורה
  • תפילין
  • מזוזות
  • מגילות
לייעוץ ולהזמנות חייגו למספר 5370634 - 03


מדוע כדאי לרכוש קלפים בקלף בק?
בזכות הנוחות - חברת קלף בק מספקת לכם את האפשרות להזמין מזוזות ותפילין עם כל סוגי הקלפים, לרבות קלף מהודר. את ההזמנה תוכלו לבצע דרך האתר, ותוכלו גם להגיע לחנות שלנו הממוקמת בירושלים.
בזכות החיסכון – אנו מייצרים את הקלפים השונים, ומוכרים אותם ישירות ללקוח. בצורה זו, אנו מאפשרים לכם לחסוך את פערי התיווך.
בזכות האיכות – אנו עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר. עובדינו הינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון נרחב, שמייצרים מוצרי איכות עמידים לאורך שנים.
בזכות הכשרות – כל הקלפים של קלף בק מעובדים על ידי יהודים, ובתקנים הגבוהים ביותר. הקלפים שלנו כשרים, וראויים לשימוש בתשמישי קדושה.
חשיבותם של קלפים בתשמישי קדושה
תשמישי הקדושה הינם הביטוי לתרבות היהודים ולמנהגי אנשיה, אך מה שנותן את המהות הקדושה לחפץ הוא הקלף שבתוכו. אנו מעמידים לרשותכם קלפים איכותיים, העומדים בכל הדרישות ושמתאימים לשימוש בכל סוגי תשמישי הקדושה. החברה נמצאת תחת ניהולו של הרב צבי בק, אחד המומחים הבולטים בתחום ייצור הקלפים, והוא מקפיד על איכותם ותקינותם של כל הקלפים מתוצרת החברה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 תקנון אתר,          אלקנה 10, ירושליםטל': 3215489- 072פקס: 5382056 - 02 | דוא"ל: klafback@gmail.com
קבלת קהל:  א' - ה': 11:00 - 20:00  |  ו': 10:00 - 13:00