תפילין מהודרות -קלף בק
 
 
 
 
תשמישי קדושה
 
 
 
 
מוצרים:  לתשלום:לעגלת הקניותלקופה
 
 
 
 
חפש מוצר
קטגוריה:
מחיר:
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תפילין מהודרות


זקוקים לתפילין חדשות? מחפשים מוצר כשר, העומד בכל דרישות ההלכה? חברת קלף בק מספקת לכם את המוצרים המהודרים והאיכותיים ביותר.

לשאלות ולהזמנות חייגו למספר 5370634 - 02


תפילין מהודרות

קלף בק מקלה על תהליך רכישת התפילין בדרכים שונות:

  • מוצרי איכות – חברת קלף בק מקפידה על מכירה של קלפים כשרים, איכותיים ומעוצבים. אצלנו תמצאו תפילין מהודרות המתאימות לכם.
  • מבחר גדול של מוצרים – אנו מקפידים לספק את הצרכים של כל הלקוחות שלנו, ולכן אצלנו תמצאו תפילין מהורדות ספרדי ותפילין מהודרות אשכנזי.
  • דואגים לנוחות שלכם – את הרכישה תוכלו לבצע בכל דרך הנוחה לכם – הזמנה באמצעות האינטרנט, הזמנה טלפונית או רכישה בחנותנו שבירושלים.
  • סיוע מקצועי בבחירת תפילין – בחברת קלף בק מועסקים אנשי מקצוע מיומנים, הבקיאים בעולם היודאיקה, והם ישמחו לעזור לכם בבחירת תפילין.


    צפו בגלריות התפילין שלנו


תפילין מהודרות מבית היוצר של הרב צבי בק


חברת קלף בק מנוהלת על ידי הרב צבי בק, איש מקצוע בולט בתחום עיבוד קלפים . כשאתם רוכשים תפילין מהודרות של חברת קלף בק, אתם יכולים להיות רגועים בכל הנוגע לכשרותם של הקלפים במוצרים הללו. במקום מועסקים יהודים בלבד, להם יש ניסיון רב שנים בעיבוד קלפים, וסופרי סת"ם מיומנים. מוצרים מתוצרת החברה הינם ערבות לאיכות.


מבחר גדול של מוצרים


חברתנו שמה לה למטרה לשרת בנאמנות את כל לקוחותיה, ולכן מעמידה לרשותכם מבחר גדול של תפילין: תפילין בהמה גסה, תפילין בהמה דקה, תפילין ספרדי מכל הסוגים, תפילין אשכנזי מכל הסוגים ועוד. מבחר המוצרים הרחב מאפשר לכל לקוח למצוא את מה שהוא מחפש. בנוסף, במקום תוכלו לבחור תפילין לבר מצווה.

תפילין מהודרות - קלף בק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 תקנון אתר,          אלקנה 10, ירושליםטל': 3215489- 072פקס: 5382056 - 02 | דוא"ל: klafback@gmail.com
קבלת קהל:  א' - ה': 11:00 - 20:00  |  ו': 10:00 - 13:00