תשמישי קדושה בירושלים – קלף בק
 
 
 
 
תשמישי קדושה
 
 
 
 
מוצרים:  לתשלום:לעגלת הקניותלקופה
 
 
 
 
חפש מוצר
קטגוריה:
מחיר:
-
 
 
 
 
 
 
 
 

רכישת תשמישי קדושה בירושלים

 
כשמדובר על רכישת תשמישי קדושה, ישנה חשיבות עליונה למציאת חנות כשרה, אמינה ומהימנה שיכולה לספק עבורכם את תשמישי הקדושה האיכותיים ביותר. בין אם מדובר במזוזות או בתפילין מהודרות, השאיפה היא לרכוש את התשמישים השונים רק על פי ההלכה היהודית.
 
אנו בחברת קלף בק מציעים עבורכם את התנאים האופטימליים עבור רכישת תשמישי קדושה בירושלים, כמו גם בשאר חלקי הארץ. אנו מכירים היטב ברגישות של ירושלים ובדרישות של האוכלוסיה המעורבת. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בייצור, בדיקת כשרות ומכירה של תשמישי קדושה מכל הסוגים. בין היתר תמצאו אצלנו תפילין כשרות מהודרות בנוסח אשכנזי או ספרדי, מבהמה גסה ומבהמה דקה.
 

היתרונות של קלף בק:

 
 
א. ניסיון – הרב צבי בק, הידוע ומוביל מזה שנים בתחום, הקים את קלף בק על מנת לספק לכל יהודי תשמישי קדושה איכותיים וכשרים. אצלנו תמצאו מוצרים המיוצרים על ידי יהודים בעלי ניסיון בעיבוד קלף, סופרי סת"ם ותיקים המקפידים על ההלכות ואנשי מקצוע המעניקים ליווי אישי.

ב. שירות בשאר חלקי הארץ – רבים מלקוחותינו אינם דווקא תושבי ירושלים. ניתן לקבל את המוצר המבוקש גם באמצעות שליח אותו נשלח ישירות אליכם במועד המבוקש. לחצו כאן לבדיקת אזורים אליהם אנו מבצעים משלוחים.

ג. מחירים – אין סיבה לשלם הרבה על מזוזות או תפילין מהודרות. אצלנו תמצאו את כל תשמישי הקדושה המשובחים תחת קורת גג אחת וללא פשרות
 
 
 
רכישת תשמישי קדושה בירושלים - קלף בק
 
 
 

בדיקת מזוזות, תפילין ושאר תשמישי קדושה

 
כל מי שנזקק לבדיקת תשמישי קדושה ומזוזות יכול ומוזמן לפנות אלינו באופן מיידי. 
צרו עמנו קשר ובדקו את תשמישי הקדושה שלכם בהקדם!
 

שעות פתיחה

 
בימי חול בין השעות 11:00 עד 20:00.
ימי ו' בשעות 11:00 - 13:30.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 תקנון אתר,          אלקנה 10, ירושליםטל': 3215489- 072פקס: 5382056 - 02 | דוא"ל: klafback@gmail.com
קבלת קהל:  א' - ה': 11:00 - 20:00  |  ו': 10:00 - 13:00